O Projektu

Každý může mít svou žárovku a každý může pomáhat

Zapojte se i vy do unikátního projektu Hitrádia City a pomozte nemocným dětem, hospitalizovaným na Jednotce intenzivní péče ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze.
V roce 2007 měl tým City nápad, jak spojit celou Prahu v předvánočním charitativním projektu. Daří se to rok co rok už 11 let! I proto se k němu s vámi, našimi posluchači, letos opět rádi vracíme.
Stejně jako v minulých letech si i letos s laskavým souhlasem hlavního města Prahy vypůjčíme tradiční vánoční strom na Staroměstském náměstí a jeho žárovky. Každý tak má možnost „sponzorovat" svou žárovku za cenu jedné DMS. A následně si může svou žárovku symbolicky rozsvítit na webové stránce rozsvittesnamiprahu.cz a zapsat se do seznamu dárců.
V uplynulých letech se do projektu zapojily tisíce Pražanů. Věříme, že letos jich bude díky vám ještě více.
Celý charitativní projekt vyvrcholí o prvním adventním víkendu v sobotu 2. prosince, kdy se bude na Staroměstském náměstí rozsvěcet vánoční strom. Za Hitrádio City se tohoto slavnostního okamžiku zúčastní moderátoři Vojta Efler a Iva Lecká a předají zde šek s částkou, kterou se podařilo vybrat díky všem, kteří zaslali DMS.

Podívejte se, jak vypadala předávka šeku loni: