Jak sponzorovat žárovku

Rozsviťte s námi Prahu i letos

Sponzorovat žárovku může každý, kdo vlastní mobilní telefon.

Jak na to?

Stačí napsat DMS, tedy dárcovskou SMS ve tvaru: DMS ZAROVKA 30 nebo DMS ZAROVKA 60 nebo DMS ZAROVKA 90, a to podle ceny, kterou si vyberete. Svoji DMS odešlete na číslo 87777. Cena DMS 30 činí 30 korun, cena DMS 60 činí 60 korun, cena DMS 90 činí 90 korun. Dům pro Julii obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.

Vše o DMS se dozvíte na www.darcovskasms.cz, službu provozuje Fórum dárců a technicky zajišťuje ATS Praha.
Každý, kdo odešle dárcovskou SMS, si může svoji žárovku rozsvítit na těchto stránkách rozsvittesnamiprahu.cz

Jednoduchý návod na to, jak rozsvítit sponzorovanou žárovku, obdržíte krátce po odeslání DMS na svůj mobilní telefon v podobě SMS zprávy.
Poté už jenom stačí zapsat na určené místo příslušný kód a Vaše žárovka se rozsvítí. Můžete se zde zapsat do seznamu všech dárců a poslat ostatním vzkaz.

Nemáte možnost poslat DMS? Máme QR kódy!

Víme, že někteří z nás mají firemní mobilní tarify a často zablokovanou možnost odesílat DMS. Máme pro Vás QR kódy, které můžete načíst snad každou mobilní bankovní aplikací. Částka se pak odešle z vašeho bankovního účtu. 

Většinou stačí naskenovat QR kód ve vaší bankovní aplikaci v mobilu.

Poslat převodem 30 Kč
Poslat převodem 60 Kč
Poslat převodem 90 Kč

Jak poslat větší částku peněz

Každý rok se mezi posluchači najdou dárci, kteří chtějí přispět větším obnosem. Přispívat lze přímo na účet 2101782768/2010 pod variabilním symbolem: 937. Rádi vám vystavíme Potvrzení o přijetí daru do vašeho účetnictví.

 

Poslat převodem libovolnou částku

Poslal/a jsem peníze převodem nebo pomocí QR kódu. Můžu si také rozsvítit žárovku?

Samozřejmě. Stačí, když nám na email zarovka@hitradiocity.cz pošlete potvrzení o platbě (stačí klidně screen z telefonu) a my vám pošleme kód k rozsvícení žárovky.